Zastępca kierownika działu przemysłowego

Lokalizacja:

Region: śląskie

Zakres obowiązków: Wykształcenie min. średnie; doświadczenie w pracy handlu i/lub obsłudze klienta; ks. sanepidu.; dośw. w zarządzaniu zespołem; znajomość MS Office, dod. atut - obsługa wózków widłowych; nadzór i org. pracy w zakresie obsł. klienta, gosp. magazynowej; analiza i kontrola wyników działań; trzy zmiany (od 4:40 ); miejsce pracy: aglomeracja śląska;; ; Wymagane umiejętności: Książeczka sanepidowska; Typ wykształcenia: inne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,800.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 27/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/08/2012
Liczba stanowisk: 2
Krajowy nr ref.: 24660@StPr/12/2189

KONTAKT
Firma: "selgros" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Adres: - , 60115 Poznań
Telefon: 32 237 71 02
E-mail: kadry.gliwice@selgros.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny lub dok. aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: - -

źródło: EURES