Pracownik ds. zabezpieczania infrastruktury techniczno-systemowej

Region: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Do zadań pracownika będzie należeć: - zarządzanie siecią energetyczną, w tym: szaf N/N i tablic rozdzielczych - zarządzanie urządzeniami zasilania gwarantowanego UPS oraz agregatami prądotwórczymi - zarządzanie systemami klimatyzacyjnymi - zarządzanie systemami kontroli dostępu, wykrywania włamania i napadu - monitorowanie systemu wczesnej detekcji dymu i sygnalizacji pożaru w celu zagwarantowania bezpieczeństwa ppoż. - monitorowanie stałych środków gaśniczych - diagnozowanie i usuwanie problemów związanych z eksploatacją infrastruktury technicznej - tworzenie i aktualizacja dokumentacji dla zarządzanej infrastruktury technicznej; Inne wymagania: - wykształcenie min. średnie techniczne o specjalności elektro - energetycznej - uprawnienia SEP E -1kV - doświadczenie w zakresie wykonywania prac elektroinstalacyjnych - podstawowa znajomość języka angielskiego - dyspozycyjność, odpowiedzialność, s; Typ wykształcenia: techniczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne

Termin składania podań: 10/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 13/08/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 04610@StPr/12/3010

KONTAKT
Firma: Poczta polska s.a.
Adres: Bydgoszcz , 85950 Bydgoszcz
Telefon: 52 33 95 869
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym do dnia 10 sierpnia 2012 roku na adres: Poczta Polska S.A. Regionalny Ośrodek Doradztwa Personalnego w Bydgoszczy ul. Jagiellońska 6 85-950 Bydgoszcz tel. 52 33 95 869 rekrutacja.bydgoszcz@bydgoszcz.poczta-polska.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującego oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (t.jedn. Dz.U. z 2002r. Nr 101 poz. 926 z póź. zm.).; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: - -

źródło: EURES