Data ważności ogłoszenia: 2012-07-30 00:00

Kierownik działu handlowego

Lokalizacja:

Region: mazowieckie

Zakres obowiązków: Organizowanie pracy działu handlowego, reprezentowanie firmy wobec kontrahentów, zarządzanie biznesem i grupą osób.; Inne wymagania: Wykształcenie wyższe, min. 5 lat stażu pracy w IKEA, długoletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, zdolności kierownicze, znajomość branżyznaj. jęz.angielskiego C1, komunikatywna znaj. jęz. szwedzkiego i tureckiego.;

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 10,000.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

Termin składania podań: 30/07/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/10/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 14210@StPr/12/0686

KONTAKT
Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie, Gorczyński Grzegorz telefon: 29-10-606 Drzymały 30, 05800 Pruszków
Zgłoszenia: Kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy; Wymagane dokumenty: cv; Jezyk aplikacji: polski