Data ważności ogłoszenia: 2012-09-21 00:00

Serwisant laptopów

Lokalizacja:

Region: śląskie

Zakres obowiązków: Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. Serwisowanie laptopów - praca w siedzibie firmy oraz u klientów na terenie BB i okolic. OFERTA SKIEROWANA DLA OSÓB ZAMELDOWANYCH NA TERENIE GMIN:PORĄBKA, WILAMOWICE, CZECHOWICE-DZIEDZICE, ZAREJESTROWANYCH W TUT. URZĘDZIE JAKO BEZROBOTNE - STANOWISKO UTWORZONE W RAMACH PROJEKTU "POMOC DLA POWODZIAN" Z REZERW MPiPS.; ; Wymagane umiejętności: kurs prawa jazdy kategorii B; Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min średnie o kierunku elektronika (preferowany kierunek) lub automatyka, robotyka lub informatyka, wymagane prawo jazdy kat. B, znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym, mile widziane doświadczenie na podobnym stan; Typ wykształcenia: techniczne

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne
Kwalifikacje: Tak
Języki: angielski (fluent);

Termin składania podań: 21/09/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/09/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 24610@StPr/12/1664

KONTAKT
Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsko-Białej, pracy Pośrednik telefon: 22 496 51 67 Partyzantów 55, 43300 Bielsko-Biała
Zgłoszenia: Kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy; Wymagane dokumenty: Skierowanie do pracy można uzyskać w B10/D9 lub w Filii PUP w Czechowicach-Dziedzicach (osoby tam zarejestrowane).; Jezyk aplikacji: polski