Data ważności ogłoszenia: 2012-08-24 00:00

Serwisant sieci internetowych

Lokalizacja:

Region: śląskie

Zakres obowiązków: - Serwsowanie seci internetowych. Praca w siedzibie firmy oraz na terenie woj. śląskiego. - Wynagrodzenie: 2100 złoty brutto. Praca na początek na umowę o pracę na okres próbny do trzech miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca: 8:00-16:00. Wymagania: Mile widziane doświadczenie z sieciami LAN oraz WAN, ale niekoniecznie -> możliwośc przyuczenia. Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (8:00-16:00) lub e-mail: compromis@compromis.pl; ; Wymagane umiejętności: Umiejętnośc serwisowania sieci komputerowych LAN; Obsługa komputera; Umiejętnośc serwisowania sieci komputerowych WAN; Inne wymagania: Wymagania: Mile widziane doświadczenie z sieciami LAN oraz WAN, ale niekoniecznie -> możliwośc przyuczenia.; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 2,100.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Edukacja obowiązkowa / wprowadzenie do zawodu
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 24/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/08/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 24690@StPr/12/1672

KONTAKT
Firma: "com-promis" zakład usług komputerowych krzysztof lisiak
Adres: Katowice , 40027 Katowice
Telefon: 32-201-77-00
E-mail: compromis@compromis.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV - Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (8:00-16:00) lub e-mail: compromis@compromis.pl; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Kowal Wioletta