Data ważności ogłoszenia: 2012-07-31 00:00

Opiekun medyczny / opiekunka medyczna

Lokalizacja:

Region: śląskie

Zakres obowiązków: pomaganie osobie chorej o niesamodzielnej w zaspokajaniu potrzeb związanych z higieną, komunikacją, potrzebami fizjologicznymi, utrzymywanie czystości wokół chorego, współpraca ze służbami rehabilitacyjnymi, medycznymi,; ; Wymagane umiejętności: Opiekun osób starszych; egzamin państwowy lub inne uprawnienia do wykonywania zawodu opiekuna medycznego wg, rozporządzenia MEN z dnia 21.01.2011; doświ; aktualne szczepienia WZW; aktualna książeczka zdrowia; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,500.00
Wynagr. maksymalne: 1,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie średnie techniczne
Kwalifikacje: Tak
Doświadczenie: do 1 roku

Termin składania podań: 31/07/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/08/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 24630@StPr/12/1508

KONTAKT
Firma: Impel cleaning sp. z o.o. oddział katowice
Adres: Rozdzieńskiego 91, 40203 Katowice
Telefon: 510 012 844
E-mail: e.urbanczyk@impel.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: skierowanie, dokumenty potwierdzające posiadanie kwalifikacji wymaganych przez pracodawcę; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Urbańczyk Eugenia