Data ważności ogłoszenia: 2012-08-20 00:00

Kierowca samochodu dostawczego

Region: małopolskie

Zakres obowiązków: przewóz artykułów elektrycznych (cv na adres e-amil: info@etak.com.pl; ; Wymagane umiejętności: prawo jazdy kat. B; Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w zawodzie;

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + NIEPEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,600.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 20/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 24/07/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 12180@StPr/12/0811

KONTAKT
Firma: Elektrotechnika a.k. a.l.a. knapik sp.j.
Adres: Fabryczna , 34100 Wadowice
Telefon: 0
E-mail: info@etak.com.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: cv; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Lasoń Marcin