Data ważności ogłoszenia: 2012-08-23 00:00

Kierownik budowy

Region: łódzkie

Zakres obowiązków: nadzór nad robotami budowlanymi; kontrola jakości wykonanych robót, zgodności z dokumentacją i sztuką budowlaną; praca na terenie woj. łódzkiego;; ; Wymagane umiejętności: kierownik robót budowlanych; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,650.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Edukacja obowiązkowa / wprowadzenie do zawodu
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 23/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 24/07/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 10080@StPr/12/0868

KONTAKT
Firma: Bud-had pphu antoni jędraszek pabianice
Adres: Marszałka Piłsudskiego 3, 95200 Pabianice
Telefon: 42 212 15 79
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: cv; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Jędraszek Antoni