Data ważności ogłoszenia: 2012-08-23 00:00

Rzeźnik - wędliniarz

Region: łódzkie

Zakres obowiązków: praca przy rozbiorze półtusz wieprzowych; ; Wymagane umiejętności: książeczka sanitarno-epidemiologiczna; Inne wymagania: doświadczenie w pracy przy rozbiorze półtusz wieprzowych mihn. 1 miesiąc; Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie zawodowe / praktyki zawodowe
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 23/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 01/08/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 10170@StPr/12/0470

KONTAKT
Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu, Sobczak Ewa telefon: 43 843 14 04 Sieradzka 56A, 98300 Wieluń
Zgłoszenia: Kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy; Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP, książeczka zdrowia; Jezyk aplikacji: polski

Komentarze
Ostatnie:
20.10.2014 10:09
Dodał(a): ~gość
Co to za data ogłoszenia?
10.05.2014 13:56
Dodał(a): ~ktoś
co to za data?
Może ktoś wyjaśnić!
9.03.2014 23:20
Dodał(a):
co to jest za ogłoszenie?