Data ważności ogłoszenia: 2012-08-23 00:00

Elektromechanik pojazdów samochodowych

Region: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: naprawa pojazdów samochodowych (autobusy i samochody ciężarowe); Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (pojazdy ciężarowe lub autobusy); Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 10.00
System wynagradzania: godzinowy
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Wykształcenie zawodowe / praktyki zawodowe

Termin składania podań: 23/08/2012
Data rozpoczęcia pracy: 23/07/2012
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 28060@StPr/12/0628

KONTAKT
Firma: Pks mrągowo, sp. z o.o.
Adres: Plac Dworcowy 1, 11500 Giżycko
Telefon: +48602643049
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: CV; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Kozłowski Stanisław