Data ważności ogłoszenia: 2012-09-12 05:00

Programista aplikacji mobilnych

Firma Green Park HR Consultants Sp. z o.o.dla swojego klienta poszukuje osób na stanowisko: PROGRAMISTA aplikacji mobilnych - woj. wielkopolskie

Obowiązki
• tworzenie oprogramowania zgodnie z dokumentacją techniczną
• optymalizacja i aktualizacja oprogramowania
• tworzenie dokumentacji technicznej
• planowanie harmonogramu projektu
• praca w zespole

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość i doświadczenie w programowaniu aplikacji
mobilnych iOS, Android,
• mile widziana znajomość C++
• umiejętność pracy w zespole
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• kreatywność
• mogą być studenci ostatnich lat informatyki, oferujemy przeszkolenie

Oferujemy:
• stała umowa o pracę

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na adres
bernadetta@gpconsultants.eu

dodane przez Green Park11