Mobilny Doradca ds. Kredytów Hipotecznych

Forma zatrudnienia: inny

Eurocapital zatrudni osobę na stanowisko: Mobilny Doradca ds. Kredytów Hipotecznych.

Opis stanowiska

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za:

  • mobilną sprzedaż produktów hipotecznych,
  • aktywne pozyskiwanie Klientów,
  • realizację założonych celów sprzedażowych,
  • wprowadzanie na rynek unikalnych produktów,
  • dbanie o zgodną ze standardami jakość sprzedaży i obsługi Klienta,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Wymagania

  • minimum rok doświadczenia w sprzedaży produktów bankowych,
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe,
  • znajomość zagadnień związanych z obszarem hipoteki będzie dodatkowym atutem,
  • ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów
  • kreatywność w pozyskiwaniu nowych Klientów,
  • łatwość w budowaniu i podtrzymywaniu długofalowej relacji z Klientem,
  • wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • wykształcenie co najmniej średnie,
  • znajomość obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • system premiowy oparty o indywidualne wyniki pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • elastyczny czas pracy,
  • szeroką ofertę szkoleń umożliwiających zdobywanie nowych kompetencji i rozwój zawodowy,
  • możliwość kształtowania własnej kariery i zdobywania doświadczenia w dużej instytucji finansowej.

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca.money.pl