Programista PHP/MySQL

Płodni.com - Agencja Marketingowa zatrudni osobę na stanowisko: Programista PHP/MySQL.

Numer referencyjny: PPM

Opis stanowiska:

  • Prace badawcze/rozwojowe skierowane na wykorzystanie nowych technologii w marketingu,
  • Wsparcie działu kreatywnego,
  • Realizacje założonych celów i przygotowanie zaplecza technologicznego pod kampanie reklamowe.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie przy tworzeniu serwisów internetowych w technologii PHP,
  • Bardzo dobra znajomość PHP5 i programowania obiektowego,
  • Bardzo dobra znajomość systemów baz danych (MySQL albo PostgreSQL),
  • Dobra znajomość (X)HTML + CSS + JQuery,
  • Znajomość modelu MVC, framework'u Zend,
  • Umiejętność korzystania z SVN,
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów - preferowane kierunki, informatyczne,
  • Odpowiedzialność i etyka,
  • Wysoka kultura organizacji pracy, zadań, priorytetów i czasu.

Mile widziane:

  • Udokumentowane doświadczenie przy pracy nad dużymi projektami webowymi,
  • Podstawowa znajomość systemów rodziny Linux,
  • Samodzielność, umiejętność organizacji warsztatu pracy i zarządzania czasem,
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji korzystających z Facebook Graph API oraz Facebook JavaScript SDK,
  • Doświadczenie w tworzeniu sklepów internetowych.
Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca.money.pl