Sprzedawca

Forma zatrudnienia: inny

Interesujesz się modą? Jesteś dyspozycyjny? Entuzjazm, zaangażowanie, odpowiedzialność i uczciwość - to twoje cechy? Nie czekaj, wyślij aplikację już dziś!

Nasze wymagania = Twoje kwalifikacje:
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta;
  • odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość;
  • doskonałe umiejętności interpersonalne;
  • optymistyczne nastawienia do życia;
  • entuzjazm i zaangażowanie;
  • dyspozycyjność (praca na zmiany i w weekendy);
  • zainteresowanie aktualnymi trendami mody.

Nasze zadania = Twój zakres obowiązków:
  • profesjonalna, zgodna ze standardami obsługa klienta;
  • zajmowanie się obuwiem, które codziennie dociera do salonu: rozładowywanie samochodów, otwieranie, rozpakowywanie, rozkładanie i uzupełnianie towarów w salonie;
  • zwiększanie sprzedaży poprzez dbanie o satysfakcję Klientów;
  • znajomość standardów ekspozycji towaru i umiejętność ich wykorzystania;
  • dbanie o wizerunek sieci CCC;
  • czynne uczestnictwo w tworzeniu zintegrowanego i efektywnego zespołu.

Nasza oferta = Twoje korzyści:
  • praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • satysfakcja zawodowa;
  • przyjazna atmosfera.

JUŻ TERAZ WYŚLIJ CV I LIST MOTYWACYJNY NA SKRZYNKĘ E-MAIL: pracaccc@ccc.com.pl - Przemyśl (3/4 lub 1/2 etatu)

W temacie wiadomości proszę podać nazwę miejscowości i preferowany wymiar etatu zgodny z aktualnym zapotrzebowaniem, np: Przemyśl 3/4 lub Przemyśl 1/2.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)"

Źródło: pracuj.pl