Merchandiser Regionalny

Masz książeczkę dla celów sanitarno-epidemiologicznych? Jesteś odpowiedzialny i uczciwy? Zawsze angażujesz się w to, co robisz? To praca dla ciebie, bez względu na to, czy szukasz zajęcia na cały etat czy w niepełnym wymiarze godzin!

Zadania:
  • dbałość o ekspozycję towaru na półkach sklepowych oraz odpowiedni zapas produktów naszego klienta;
  • praca z paletami o łącznym ciężarze ok. 25 kg;
  • raportowanie wyników pracy.

Oczekiwania:
  • ważna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • samodzielność w działaniu;
  • odpowiedzialność i uczciwość;
  • silna motywacja do pracy i zaangażowanie;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • pracę polegającą na odpowiedniej ekspozycji danych produktów na terenie marketów w rejonie;
  • zatrudnienie w formie umowy zlecenia;
  • pracę zarówno w pełnym jak i niepełnym wymiarze godzin.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: rekrutacja26@msservices.pl

Prosimy o podanie w tytule maila NUMERU REFERENCYJNEGO (MS/Płock).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.)”

Źródło: pracuj.pl