Przedstawiciel Handlowy

Poszukujesz ciekawej pracy, w której efekty twojej pracy będą docenione? Masz czynne prawo jazdy? Jesteś dyspozycyjny i lubisz pracować z ludźmi? To jest ogłoszenie specjalnie dla ciebie!

Obowiązki:
  • pozyskiwanie klientów (sekcja klientów biznesowych i indywidualnych);
  • profesjonalna obsługa pozyskanych klientów;
  • budowanie długoterminowych relacji z klientem;
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie;
  • doświadczenie w branży telekomunikacyjnej mile widziane;
  • prawo jazdy kat. B;
  • zaangażowanie i ukierunkowanie na wysokie cele sprzedażowe;
  • otwartość i łatwość nawiązywanie kontaktów;
  • kreatywność i dynamizm w działaniu;
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:
  • ciekawą pracę w nowoczesnej, szybko rozwijającej się firmie;
  • najatrakcyjniejszy na rynku system premii;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe;
  • wsparcie w postaci telemarketingu (opcja).
Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: wojciech.szubra@nom.home.pl w temacie prosimy podać odpowiedni nr referencyjny (ph/wybrane miasto) oraz wybraną lokalizację oddziału).

Prosimy również o dopisanie:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.nr133, poz 883).

Źródło: pracuj.pl