Doradca techniczno-handlowy

Sprzedawałeś już w branży technicznej? Masz wyższe wykształcenie? Chcesz się dalej rozwijać w tym kierunku? Aplikuj!

Obowiązki na stanowisku pracy:
  • prowadzenie sprzedaży maszyn i urządzeń, nowych i używanych;
  • przygotowywanie ofert dla klientów;
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów (praca głównie na podległym terenie);
  • bieżąca obsługa kluczowych klientów firmy;
  • analiza konkurencji oraz rynku samochodów nowych i używanych;
  • udział w targach, wystawach i eventach organizowanych dla klientów.

Od Kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego (mile widziane ukończenie kierunku technicznego);
  • min. rocznego doświadczenia w sprzedaży w branży technicznej, np. wózki widłowe, motoryzacja, środki transportu, maszyny, urządzenia, narzędzia;
  • wysokich umiejętności handlowych;
  • nastawienia na sukces i zaangażowania;
  • samodzielności, dynamiki i wysokiej kultury osobistej;
  • elastycznego podejścia do pracy i zadań w zespole.

Oferujemy:
  • pracę w bardzo stabilnej i renomowanej organizacji;
  • bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia, uzależnione od efektów pracy;
  • profesjonalnie wyposażone stanowisko pracy;
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole;
  • możliwość indywidualnego rozwoju, a także realizacji własnych ambicji zawodowych.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail:

hr@biurodoradcze.pl

lub listownie, na adres:

BIURO DORADCZE
skrytka pocztowa nr 13
60-977 Poznań 49

Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Po więcej informacji prosimy dzwonić – tel. 601 562 134. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)".

Źródło: pracuj.pl