DORADCA DS. KREDYTÓW HIPOTECZNYCH - Przemyśl

Monesta S.A. to prężnie rozwijająca się Spółka pośrednictwa kredytowego zorientowana na dostarczanie dla klientów usług bankowych na jak najwyższym poziomie. W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko: DORADCA DS. KREDYTÓW HIPOTECZNYCH.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie aktywnej sprzedaży w zakresie kredytów Hipotecznych
  • aktywne pozyskiwanie Klientów
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • budowanie długoterminowych relacji z Klientami
  • profesjonalne doradztwo oraz kompleksowa obsługa Klientów

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży kredytów Hipotecznych
  • dobra znajomość lokalnego rynku nieruchomości
  • umiejętność negocjacji i aktywnej sprzedaży produktów bankowych
  • motywacja do osiągania wyznaczonych celów
  • kreatywność i inicjatywa w działaniu
  • wysoka komunikatywność i umiejętności współdziałania w zespole
  • chęć rozwoju osobistego
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju osobistego oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • motywacyjny system wynagradzania (część stała i prowizyjna)
  • pracę w dynamicznej, zorientowanej na sukces i stale rozwijającej się organizacji
  • dobrą atmosferę pracy w zespole