Przedstawiciel Handlowy - Łańcut

Portal pracuj.pl wspólnie z partnerem działającym na rynku Polski kilkanaście lat (w sektorze finansowym) w związku z rozwojem firmy oraz powstaniem dodatkowych kanałów dystrybucji, poszukuje do Oddziałów w całej Polsce kandydatów na stanowisko: Przedstawiciela Handlowego.

Opis stanowiska:

  • Zadanie osoby na tym stanowisku to dbałość o poprawne relacje z dotychczasowymi klientami firmy oraz poszukiwanie nowych klientów w sektorze finansowym.

Wymagania:

  • umiejętności prowadzenia samochodu – czyli czynne prawo jazdy kat. B
  • minimum średniego wykształcenia
  • umiejętności rozmawiania z ludźmi i wykorzystywania swoich potencjałów w pracy z klientami biznesowymi
  • jeśli jesteś absolwentem – interesuje nas Twoja aktywność szkolna, pozaszkolna, prace dorywcze i wakacyjne

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie
  • prowizję od sprzedaży
  • premie zależne od realizacji planów poza sprzedażowych
  • cykliczne szkolenia sprzedażowe i organizacyjne
  • cykliczne szkolenia branżowe
  • jasny plan rozwoju zawodowego wraz z możliwościami awansu
  • wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Aplikacja: Wejdź na stronę portalu pracuj.pl. Wyślij swoje CV oraz List motywacyjny przez podany formularz zgłoszeniowy.

W temacie maila prosimy wpisać miasto w którym szukasz pracy.