"Tajemniczy Klient" - Płock

Strona www: www.perspecto.pl
Forma zatrudnienia: inny

Firma ISSP jest międzynarodową firmą działającą w zakresie usług Customer Relationship & Human Resources. Strategicznym obszarem naszej działalności są: praca czasowa, outsourcing procesu inwentaryzacji oraz badania marketingowe. W związku z realizacją nowych projektów, poszukujemy osób zainteresowanych współpracą w charakterze: Ankieter do badania "Tajemniczy Klient" (Mystery Shopper).

Ankieter do badania "Tajemniczy Klient"
(Mystery Shopper)
Typ pracy: praca czasowa

Zadania na stanowisku:

Osoba uczestnicząca w badaniu Mystery Shopping wciela się w potencjalnego klienta, aby sprawdzić jakość obsługi we wskazanym sklepie/punkcie obsługi. Nawiązuje bezpośredni kontakt z pracownikiem placówki (sprzedawca/konsultant), zadaje mu kilka pytań odnośnie oferty lub produktu, a więc bierze bezpośredni, aktywny udział w zaaranżowanych sytuacjach. Po zrealizowaniu takiej wizyty Tajemniczy Klient wypełnia ankietę, w której odpowiada na pytania dotyczące dokonanej obserwacji.

Wymagania:

* wiek – powyżej 24 roku życia
* komunikatywność, kreatywność i spostrzegawczość
* doskonały zmysł obserwacji i umiejętność zapamiętywania szczegółów
* umiejętność reagowania w sytuacjach stresowych
* wysoka kultura osobista
* rzetelność i uczciwość
* dostęp do Internetu
* doświadczenie w zakresie badań marketingowych/ marketingu, obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
* szczególnie zapraszamy do współpracy osoby prowadzące własną działalność gospodarczą oraz koordynatorów badań

Wybranym kandydatom oferujemy:

* możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w dziedzinie badań marketingowych
* możliwość dodatkowego zarobku
* elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego dostępnego w zakładce „Dla audytorów” na stronie www.perspecto.pl. Osoby rejestrujące się prosimy o zapoznanie się z informacjami zawartymi na stronie w zakładce „Dla audytorów”.