MOBILNY DORADCA KLIENTA - Przemyśl

Obecnie dla Klienta portal pracuj.pl - dużego, renomowanego Banku poszukuje osób na stanowisko: MOBILNY DORADCA KLIENTA.

Główne obowiązki:
  • Aktywne pozyskiwanie klientów (rynek mikro oraz msp)
  • Analiza potrzeb i oczekiwań Klienta
  • Obsługa portfela pozyskanych Klientów
  • Utrzymywanie na wysokim poziomie długoterminowych relacji z Klientami

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w sprzedaży (w obszarze małych przedsiębiorstw będzie dodatkowym atutem)
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności sprzedażowych
  • Ukierunkowania na realizację zadań i osiąganie założonych celów
  • Kreatywności w pozyskiwaniu nowych Klientów
  • Łatwości w budowaniu i podtrzymywaniu długofalowej relacji z Klientem
  • Wysokiej kultury osobistej i zdolności komunikacyjnych
  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • Wykształcenia co najmniej średniego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat.B

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń
  • Wsparcie doświadczonych menadżerów
Aplikacje prosimy przesyłać na adres:20389040@praca.pracuj.pl