Mobilny Doradca Bankowy - Przemyśl

Strona www: www.pracuj.pl
Forma zatrudnienia: inny

Dla renomowanego Banku portal pracuj.pl poszukuje osób na stanowisko Mobilny Doradca Bankowy.

Opis stanowiska:

  •  Praca dla dużego, renomowanego Banku.
  •  Sprzedaż produktów bankowych w terenie.
  •  Przestrzeganie procedur bankowych.

Wymagania:

  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów,
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz efektywnej organizacji pracy,
  • Wykształcenie co najmniej średnie,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętności obsługi komputera (Microsoft Office).

Bank oferuje:

  • Przejrzyste i stabilne warunki zatrudnienia;
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (część stała i prowizyjna),
  • Pakiet szkoleń umożliwiających podnoszenie swoich kwalifikacji,
  • Samochód firmowy,
  • Telefon firmowy.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:

20389040@praca.pracuj.pl