Mobilny Doradca Klienta - Przemyśl

Strona www: pracuj.pl
Forma zatrudnienia: inny

Portal pracuj.pl poszukuje obecnie dla swojego Klienta - dużego, renomowanego Banku osób na stanowisko Mobilny Doradca Klienta.

Miejsce pracy: Przemyśl

Opis stanowiska:

    *  Praca dla dużego, renomowanego Banku.

    *  Sprzedaż produktów bankowych w terenie.

    *  Przestrzeganie procedur bankowych.

Wymagania:

    * Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów,

    * Umiejętność analitycznego myślenia oraz efektywnej organizacji pracy,

    * Wykształcenie co najmniej średnie,

    * Prawo jazdy kat. B,

    * Umiejętności obsługi komputera (Microsoft Office).

Firma oferuje:

    * Przejrzyste i stabilne warunki zatrudnienia;

    * Umowę o pracę,

    * Atrakcyjne wynagrodzenie (część stała i prowizyjna),

    * Pakiet szkoleń umożliwiających podnoszenie swoich kwalifikacji,

    * Samochód firmowy,

    * Telefon firmowy.

Aplikacje należy przesyłać na adres: 20337114@praca.pracuj.pl

Należy dopisać następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."