Kierownik Działu Sprzedaży Przemyśl

FIBRIS Spółka Akcyjna -  krajowy lider w produkcji płyt  pilśniowych poszukuje osób na stanowisko:

Kierownik Działu Sprzedaży

Miejsce pracy: Przemyśl
Region: podkarpackie

Opis stanowiska:
Organizacja pracy pionu handlowego
Ustalanie zadań, merytoryczny nadzór wykonania i rozliczania wyników pracy pracowników pionu handlowego
Długoterminowe planowanie działań handlowych i marketingowych w odniesieniu do uzgodnionych tematów i projektów
Zwiększanie udziału w rynku - rozwój sprzedaży w kraju i za granicą
Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu klientów, konkurencji
Bieżące kontakty handlowe z kluczowymi klientami firmy
Inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedaży
Kontrola i monitoring bieżącej sprzedaży
Współdziałanie z innymi działami firmy, w tym z działem produkcji
Nadzór wykonania zawartych kontraktów i realizacji zamówień
Sprawozdawczość okresowa z zakresu funkcjonowania działu
Prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie umów i nadzór nad ich prawidłowo realizacją
Doskonalenie i rozwój podległych pracowników
Reprezentowanie firmy na zewnątrz
Udział w targach krajowych i zagranicznych

Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe
Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w pionie handlowym
Znajomość technik sprzedaży
Zdolność przewidywania dalekosiężnych skutków działań i umiejętność planowania długoterminowego
Silna orientacja na wyniki i duża samodzielność w działaniu
Orientacja na cel, wysoka motywacja, umiejętności przywódcze
Umiejętność analitycznego myślenia, bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina
Biegła znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem)
Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:
Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
Pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze w dużej dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (cv, list motywacyjny)
wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:
FIBRIS S.A.
37-700 Przemyśl
ul. Ofiar Katynia 17
e-mail: biuro@fibris.pl
z dopiskiem w tytule listu: Kierownik Działu Sprzedaży

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Źródło: pracuj.pl