Data ważności ogłoszenia: 2018-07-13

MŁODSZY SPECJALISTA W DZIALE KONTROLINGU

Miejsce pracy: BODACZÓW (pow. zamojski)

Zakres zadań:

 • tworzenie raportów finansowych;
 • przygotowywanie miesięcznych raportów zarządczych dla kierownictwa firmy;
 • wsparcie zespołu finansowego w zamknięciu miesiąca;
 • przygotowanie dokumentów i obliczeń dot. projektów inwestycyjnych;
 • udział w procesie rocznego i kwartalnego budżetowania oraz analizy odchyleń;
 • współpraca z innymi działami spółki.

Wymagania:

 • wykształcenie wyższe- studia ekonomiczne na kierunku finanse i rachunkowość lub pokrewne;
 • dobra znajomość języka angielskiego;
 • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
 • dobra znajomość Microsoft Excel;
 • umiejętność identyfikowania problemów;
 • wysokie umiejętności analityczne;
 • samodzielność, dokładność w działaniu oraz dotrzymywanie ustalonych terminów.

Oferujemy:

 • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie;
 • przyjazną atmosferę pracy w gronie doświadczonych współpracowników;
 • ambitne zadania i możliwość kreowania nowych rozwiązań;
 • profesjonalne wdrożenie do pełnionej funkcji;
 • ewentualne ułatwienia w dojeździe do miejsca pracy;
 • pakiet benefitów pracowniczych m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku.

Prosimy o przysłanie CV wraz z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pośrednictwem www.ztb.pl/kariera bądź mailowo na rekrutacja@ztb.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Jeśli zgadzają się Państwo na przetwarzanie przez Pracodawcę Państwa danych osobowych zawartych w ogłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, proszę umieścić w swoim CV następującą zgodę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie Sp. z o.o., Bodaczów, 22-460 Szczebrzeszyn, jako Administratora danych osobowych, na potrzeby realizacji toczącego się procesu rekrutacyjnego. Udzielenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Zgoda może zostać w każdym czasie wycofana poprzez wysłanie oświadczenia na adres e-mail: katarzyna.romanek@ztb.pl lub na wskazany adres siedziby Administratora, jednak uniemożliwi to dalszy udział w rekrutacji. Szczegółowe informacje wymagane na podstawie artykułu 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zostały podane w ogłoszeniu rekrutacyjnym, do którego załączono niniejsze zapytanie o zgodę.".

Jeśli chcą Państwo, abyśmy zachowali Państwa CV w naszej bazie, proszę umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie Sp. z o.o., Bodaczów, 22-460 Szczebrzeszyn, jako Administratora danych osobowych, na potrzeby realizacji przyszłych procesów rekrutacji pracowników, prowadzonych w okresie roku od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, a zgoda może zostać w każdym czasie wycofana poprzez wysłanie oświadczenia na adres e-mail: katarzyna.romanek@ztb.pl lub na wskazany adres siedziby Administratora. Szczegółowe informacje wymagane na podstawie artykułu 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zostały podane w ogłoszeniu rekrutacyjnym, do którego załączono niniejsze zapytanie o zgodę".

Szczegółowe informacje:

1. Podstawa prawna : Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. ("RODO")

2. Administrator danych osobowych: Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie Sp. z o.o., Bodaczów, 22-460 Szczebrzeszyn

3. Cel i okres przetwarzania danych: realizacja obecnego procesu rekrutacyjnego oraz - w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody - do celów przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w okresie roku od dnia złożenia dokumentów rekrutacyjnych.

Po zakończeniu rekrutacji - przechowywanie przez okres roku w celu obrony ewentualnych roszczeń.

4. Rodzaj danych: Dane identyfikacyjne kandydata, dane adresowe, dane o wykształceniu, stażu pracy, uprawnieniach zawodowych.

5. Odbiorcy danych osobowych: pracownicy działu Zasobów Ludzkich Administratora danych oraz podmioty dostarczające systemy teleinformatyczne do celów rekrutacji.

6. Zapewnienie Administratora o rzetelności i przejrzystości przetwarzania danych:

- Państwa dane osobowe będą zabezpieczane poprzez stosowanie odpowiednich środków technicznych i organizacyjnych zapewniających adekwatny stopień bezpieczeństwa odpowiadający ryzyku związanym z przetwarzaniem tych danych.

- Zapewniamy Państwu prawo dostępu do tych danych. Mogą je Państwo sprostować, żądać ich usunięcia (o ile nie sprzeciwia się to odpowiednim przepisom prawa polskiego), lub żądać ograniczenia ich przetwarzania. Przysługuje Państwu również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych do innego administratora.

- Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.

Osoba kontaktowa w temacie realizacji praw osób fizycznych:

- Mariola Siemczyk, adres e-mail: mariola.siemczyk@ztb.pl.

7. Wycofanie zgody:

Informujemy, że w dowolnym czasie mogą Państwo wycofać powyższą zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.


data ostatniej modyfikacji: 2018-06-13 10:16:27
Komentarze
 
Polityka Prywatności