PIASKARZ

Eurokontakt(nr lic. 1109) poszukuje do pracy za granicą na stanowisku:

PIASKARZ

Miejsce pracy: BELGIA

Opis stanowiska:
•przygotowywanie elementów do piaskowania;
•wykonywanie czyszczenia strumieniowo-ściernego wyznaczonego obszaru;
•kontrolowanie procesu piaskowania;
•usuwanie zużytego ścierniwa z oczyszczonej powierzchni oraz uporządkowanie miejsca pracy;
• organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami

Wymagania:
-znajomość języka ANGIELSKIEGO lub innego jezyka obcego
-doświadczenie na stanowisku piaskarz
-mile widziane własne auto

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie
-możliwość dłuższej współpracy
-pomoc w zakresie formalności związanych z wyjazdem do pracy oraz w zakresie zakwaterowania i dodatkowego ubezpieczenia

790-881-568

twojapraca@euro-kontakt.eu

dodane przez Eurokontakt