Data ważności ogłoszenia: 2016-06-30 12:00

Pracownik do sprzedaży lodów

Lokalizacja:

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Aktualnie dla naszego klienta z branży gastronomicznej poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

- Sprzedaż deserów lodowych w nowo otwieranej Lodziarni DolceLato (Warszawa, Mokotów)
- Profesjonalna obsługa Klientów i dbałość o pozytywny wizerunek firmy
- Przygotowywanie i sprzedaż deserów lodowych dostępnych w ofercie
- Utrzymywanie czystości i porządku w punkcie sprzedaży

Wymagania:
- Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
- Doświadczenia w obsłudze Klienta w branży gastronomicznej mile widziane
- Bardzo dobra organizacja pracy
- Dyspozycyjność w terminie od czerwca do października
- Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność
- Zaangażowanie oraz chęć uczenia się

Oferujemy:
- Konkurencyjną stawkę godzinową
- Premię uzależnioną od obrotu punktu
- Miłą atmosferę pracy w zgranym, energicznym zespole
- Pracę w dogodnej lokalizacji (Warszawa, ul. Ursynowska)
- Praca w systemie zmianowym
- Możliwość elastycznego dopasowania grafiku

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

dodane przez Urszula