Doradca Finansowy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą

i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy finansowej posiadającej swoje oddziały w Anglii, Francji i Szwajcarii, mającej na swoim koncie wiele międzynarodowych nagród, poszukujemy osób na stanowisko:

DORADCA FINANSOWY

Numer ref.: DF/03/2016/KR

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

·         Pozyskiwanie nowych  klientów oraz budowanie z nimi długofalowych relacji

·         Przedstawienie klientom oferowanego produktu

·         Analiza wiadomości z zakresu rynku finansowego

·         Realizacja planów sprzedażowych

Wymagania:

·         Pasja i dynamizm w realizacji zadań

·         Ambicja i duże zaangażowanie

·         Zdolności handlowe oraz umiejętność wykorzystywania ich w praktyce

·         Entuzjazm, zapał do pracy oraz bardzo silna motywacja do osiągnięcia sukcesu

·         Mile widziane doświadczenie w branży finansowej, telemarketingu, sprzedaży bezpośredniej

Oferujemy:

·         Pracę w międzynarodowej firmie

·         Pracę w młodym i kreatywnym zespole

·         Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i wysokie premie oparte na osiąganych wynikach

·         Bogaty program szkoleń

·         Atrakcyjna lokalizacja biura w centrum miasta

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania swojego CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.'

dodane przez Adecco Kraków