Data ważności ogłoszenia: 2016-03-14 20:00

Eurobank, Opiekun Klienta, Toruń

Jesteśmy bankiem nowoczesnych produktów i rozwiązań dla klientów detalicznych. Tworzymy młody (średnia wieku to ok. 30 lat) i zgrany zespół specjalistów z doświadczeniem w wielu dziedzinach.

Opiekun Klienta

Region: Toruń

Opis stanowiska

·         sprzedaż produktów bankowych w tym hipoteki w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obsługi obowiązującymi w banku

·         budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami

·         prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania
z umówionymi klientami poza oddziałem)

Wymagania

·         min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych

·         doświadczenie w sprzedaży kredytów hipotecznych, ewentualnie odbyte szkolenie przygotowujące do sprzedaży hipoteki

·         wykształcenie min. wyższe zawodowe (licencjat)

·         bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

·         wysokie zdolności komunikacyjne i negocjacyjne

·         umiejętność budowania pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami

Oferujemy

·         pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę w oddziale bankowym

·         stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym

·         przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach Pionu Sprzedaży

·         prywatną opiekę medyczną

·         profesjonalne, bezpłatne szkolenia

aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać poprzez stronę internetową eurobanku w zakładce „Kariera”

dodane przez eurobank