Ślusarz uitrzymania ruchu (Niemcy, j. niemiecki)

Daj się poznać niemieckiemu Pracodawcy! Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. jest ogólnopolską agencją pośrednictwa pracy, specjalizującą się od blisko 4 lat w rekrutacji polskich Pracowników do przedsiębiorstw na terenie Polski oraz Niemiec. W związku z rekrutacją dla niemieckiego Klienta, obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Ślusarz utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Niemcy, Pffafenhoffen an der Ilm

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Praca przy utrzymaniu w ruchu i należytym stanie urządzeń i maszyn

- Naprawa i konserwacja maszyn, narzędzi i urządzeń

  • Różnego rodzaju prace ślusarskie
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej w języku niemieckim

OCZEKIWANIA:

- Wysoko komunikatywna/dobra znajomość j. niemieckiego

- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata

- Chęć podjęcia pracy od zaraz

- Własny samochód

OFERUJEMY:

-  Atrakcyjne wynagrodzenie

-  Możliwość pracy w nadgodzinach

-  Zakwaterowanie na terenie Niemiec

-  Niemiecką umowę o pracę (ubezpieczenie, pakiet socjalny)
-  Pomoc koordynatora w sprawach organizacyjnych

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane oferowanym stanowiskiem pracy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego, dostępnego pod adresem:

 Dziękujemy za złożone aplikacje.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. , ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa

Certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia- 11630

Więcej aktualnych ofert pracy na terenie Niemiec oraz Polski znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl  -> Zakładka: Oferty pracy

dodane przez Winckler Personal