Data ważności ogłoszenia: 2015-04-30 23:00

Analityk finansowy

OVB Allfinanz Polska Sp. z o.o ul. Batorego 16 pokój 6 Zielona Góra 65-021

OVB Allfinanz poszukuje studentów do pracy dodatkowej na stanowiska: analityk finansowy, doradca klienta, kierownik oddziału w Zielonej Górze .
OFERUJEMY:
-kompleksowe szkolenia
-egzamin licencyjny KNF
-wsparcie kadry kierowniczej
-niezbędne materiały do pracy
-nienormowany czas pracy( dodatkowy dochód)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-budowanie pozytywnych relacji z klientami
-analizowanie potrzeb i dobór odpowiednich produktów
-opieka i serwis klienta
WYMAGANIA:
-studenci dzienni lub zaoczni
-zainteresowanie rynkiem finansowym
-ambicja i otwartośc na nowe wyzwania
-predyspozycje osobowościowe do zarządzania zespołem
-wysoka kultura osobista
-optymizm
-niekaralność
WYNAGRODZENIE:
od 500 zł. do 4500 zł.
CV prosimy przesyłać na adres : paula.lepko@ovb.com.pl
lub zgłoszenia tel. 531 033 386

dodane przez irpol205