Data ważności ogłoszenia: 2015-03-31 20:00

Młodszy specjalista ds. sprzedaży szkoleń

Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie doradztwa personalnego oraz szkoleniowego wsparcia przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku Polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady.

Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie doradztwa personalnego oraz szkoleniowego wsparcia przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku Polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady. Obecnie do naszej firmy szukamy osoby na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY SZKOLEŃ

Miejsce pracy: Opole

GŁÓWNE ZADANIA:

·         Bezpośrednia i telefoniczna sprzedaż szkoleń dla Klientów indywidualnych i biznesowych

·         Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

·         Przygotowywanie ofert szkoleniowych

·         Tworzenie bazy kandydatów na szkolenia

·         Monitorowanie potrzeb szkoleniowych na rynku

JEŚLI:

·         Jesteś absolwentem szkoły wyższej lub studentem ostatniego roku

·         Masz przynajmniej 6-miesięczne doświadczenie w sprzedaży

·         Jesteś zaangażowany i wytrwały w dążeniu do celu

·         Potrafisz sprzedawać i negocjować

·         Wiesz jak dopasować ofertę do Klienta i jego potrzeb

·         Dobrze czujesz się zarówno w sprzedaży bezpośredniej, jak i telefonicznej

·         Dobrze znasz pakiet Microsoft Office (przede wszystkim Word i Excel)

·         Łatwo nawiązujesz kontakty i lubisz pracę z ludźmi

·         Nie straszna Ci presja czasowa

…. TO SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!

OFERUJEMY:

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Pracę pełną wyzwań i wrażeń

·         Przyjazną atmosferę w energicznym zespole

·         Narzędzia niezbędne do pracy

Termin nadsyłania aplikacji:  31 marca 2015 r.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@projektancikariery.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy dopisz w swojej aplikacji klauzulę o treści:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 1087, z późn. zm.). Przyjmuję także do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do kontroli oraz przetwarzania tych danych, w tym także prawo do ich poprawiania.”

dodane przez ProjektanciKariery