Data ważności ogłoszenia: 2015-03-31 20:00

Doradca ds. nieruchomości - oferta pracy

Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie doradztwa personalnego oraz szkoleniowego wsparcia przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku Polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady.

Obecnie dla naszego klienta, lidera w branży obrotu nieruchomościami z 12-letnim doświadczeniem, prowadzącego działalność w 5 miastach na terenie województwa opolskiego, oferującego profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży, wynajmu, inwestycji deweloperskich, skupu nieruchomości, kredytów oraz home stagingu, poszukujemy osoby na stanowisko:

DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI

Miejsce pracy: Opole/Kluczbork/Krapkowice/Brzeg

GŁÓWNE ZADANIA:

·         Pozyskiwanie ofert sprzedaży lub najmu

·         Budowanie długotrwałych relacji z klientami

·         Prezentowanie nieruchomości

·         Negocjacje z klientami

·         Obsługa transakcji

·         Kontakt z podwykonawcami

·         Monitoring rynku nieruchomości

JEŚLI UWAŻASZ, ŻE:

·         Potrafisz sprzedawać i posiadasz odpowiednie umiejętności przekonywania klienta

·         Perswazja to Twoje drugie imię

·         Jesteś samodzielny i umiesz organizować własną pracę

·         Potrafisz uparcie dążyć do celu

·         Łatwo nawiązujesz kontakty i lubisz pracę z ludźmi

·         Masz prawo jazdy kat. B i nie straszne Ci częste podróże na krótkie dystanse

·         Prowadzisz lub jesteś gotowy rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej

·         Dobrze znasz pakiet MS Office i wiesz jak go dobrze wykorzystać w swojej pracy

·         Potrafisz dogadać się w języku angielskim lub niemieckim (znajomość tych języków jest mile widziana)

·         Masz doświadczenie w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami lub w handlu/sprzedaży (nie jest to warunek konieczny)

NASZ KLIENT OFERUJE:

·         Bardzo atrakcyjne zarobki w systemie premiowym (prowizyjnym), całkowicie zależne od Twojej skuteczności

·         Elastyczne warunki współpracy

·         Codzienne wyzwania i brak monotonii

·         Duże możliwości w poszerzaniu wiedzy (szkolenia, mentoring)

·         Służbowy telefon komórkowy

·         Stacjonarne miejsce pracy z pełnym nowoczesnym wyposażeniem biura

·         Pozytywną atmosferę

Termin nadsyłania aplikacji:  31 marca 2015 r.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@projektancikariery.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy dopisz w swojej aplikacji klauzulę o treści:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 1087, z późn. zm.). Przyjmuję także do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do kontroli oraz przetwarzania tych danych, w tym także prawo do ich poprawiania.”

dodane przez ProjektanciKariery