Konsultant Telefoniczny Netia

Global Business jest jednym z największych Partnerów Biznesowych firmy Netia w skali ogólnopolskiej. W związku z uruchomieniem nowego projektu sprzedażowego poszukujemy osób na stanowisko Konsultanta Telefonicznego.

Twoje zadania:

  • budowanie relacji z Klientem,

  • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych,

Nasze oczekiwania:

  • zaangażowanie i silna motywacja do pracy,

  • umiejętność szybkiego uczenia się

  • komunikatywność

Oferujemy:

  • stawkę godzinową + system premiowy,

  • możliwość zdobywania nagród w licznych konkursach,

  • pakiet szkoleniowy rozwijający wiedzę merytoryczną oraz umiejętności osobiste,

  • jasno określoną ścieżkę kariery zawodowej umożliwiajacą szybko rozwój Twoich kompetencji,

  • pracę od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

  • umowę o pracę po okresie próbnym.

dodane przez wsparcie@g-business.pl