Data ważności ogłoszenia: 2015-03-31 22:00

REZYDENT BIURA PODRÓŻY

Wezyr Holidays Coral Travel jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 23 lat. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie a z jej usług skorzystało pond 3 miliony turystów. W Polsce dynamicznie rozwija się od 16 lat będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży w Polsce.

REZYDENTMiejsce pracy: Turcja, GrecjaCzas pracy: kwiecień – październik 2015Opis stanowiska:

Kompleksowa obsługa klienta w destynacji pod opieką lokalnego kontrahenta, w tym:

  • realizacja transferów hotel-lotnisko-hotel,
  • prowadzenie spotkań informacyjnych,
  • sprzedaż i realizacja wycieczek fakultatywnych,
  • pomoc w rozwiązywaniu problemów klienta.

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • licencja pilota wycieczek lub legitymacja studencka/dyplom ukończenia studiów na kierunku turystyka i rekreacja – warunek konieczny,
  • umiejętność pracy z grupą, znajomość podstawowych zasad obsługi klienta,
  • dyspozycyjność do pobytu w Turcji w okresie koniec maja/czerwiec – październik,
  • entuzjazm, pozytywne nastawienie, odpowiedzialność,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w turystyce.

Oferujemy:
  • bezpłatne szkolenie w Polsce,
  • bezpłatne szkolenie w destynacji,
  • umowę zlecenie w Polsce oraz umowę z lokalnym kontrahentem,
  • wynagrodzenie podstawowe + prowizje,
  • zakwaterowanie i przeloty,
  • narzędzia pracy,
  • ubezpieczenie.

Link do formularza rekrutacyjnego:

dodane przez WezyrCoral