Malarz konstrukcji stalowych

Lokalizacja:

Region: śląskie

Zakres obowiązków: malowanie konstrukcji stalowych; ; Wymagane umiejętności: mile widziane uprawnienia na wózek widłowy i suwnicę z poziomu "O"; doświadczenie w malowaniu natryskowym (hydrodynamiczne); Typ wykształcenia: brak

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 1,756.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 40

WYMAGANIA
Wykształcenie: Nie określono
Kwalifikacje: Tak

Termin składania podań: 2012-12-31 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-11-27 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 24090@StPr/12/0968

KONTAKT
Firma: "stakopol" sp. z.o.o - grzegorz kciuk
Adres: Partyzantów 21, 42300 Myszków
Telefon: 315-79-20
E-mail: paulina.bochnacka@conexx.pl
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: kontakt osobisty lub e-mailowy; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: Bochnacka Paulina

źródło: EURES