Lektor języka chińskiego

Region: pomorskie

Zakres obowiązków: Przygotowywanie zajęć z uczniami, nauka jezyka w szkole jezykowej, nauka jezyka obcego w domu u klienta.; Inne wymagania: Wymagania: doświadczenie 6 m-cy w w/wym zawodzie, biegła znajomość języka chińskiego w mowie i piśmie oraz angielskiego w stopniu komunikatywnym, umiejetność przekazywania wiedzy z zakresu języka obcego, Kont tel. 693 746 984;

OFERTA
Rodzaj umowy: PRACA CZASOWA + NIEPEŁNY WYMIAR GODZIN
Wynagr. minimalne: 400.00
Wynagr. maksymalne: 500.00
System wynagradzania: miesięczny
Rozlicz. podatku: brutto
Liczba godzin w tygodniu: 25
Zapewnienie zakwaterowania

WYMAGANIA
Doświadczenie: do 1 roku
Języki: angielski (notions); chiński (fluent);

Termin składania podań: 2012-11-29 00:00:00.0
Data rozpoczęcia pracy: 2012-12-10 00:00:00.0
Liczba stanowisk: 1
Krajowy nr ref.: 22610@StPr/12/4601

KONTAKT
Firma: Jana smoka sp. z o.o.
Adres: Ogarna 76/77/2, 80826 Gdańsk
Telefon: 693 746 984
Zgłoszenia: Kontakt bezpośrednio do Pracodawcy (patrz dane Pracodawcy); Wymagane dokumenty: Wymagania: doświadczenie 6 m-cy w w/wym zawodzie, biegła znajomość języka chińskiego w mowie i piśmie oraz angielskiego w stopniu komunikatywnym, umiejetność przekazywania wiedzy z zakresu języka obcego, Kont tel. 693 746 984; Jezyk aplikacji: polski
Dodatkowe informacje: JANA SMOKA Gdańsk

źródło: EURES