Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Praca dla studentów i absolwentów - oferty

Region
Kategoria
Archiwum
2019-07-16
SIMA Consulting poszukuje dla klienta, firmy z branży finansowej, kandydata na stanowisko:SAMODZIELNY KSIĘGOWY(Miejsce pracy: Luboń k. Poznania)
2019-04-23
Telewizja Polska S.A. Oddział Łódź poszukuje kandydatek i kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku Specjalista ds. Księgowych województwo: łódzkie
2018-07-13
Miejsce pracy: BODACZÓW (pow. zamojski)
2018-06-23 23:55
Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie są jednym z największych producentów olejów roślinnych w Polsce, funkcjonujemy na rynku już od prawie 60 lat. Jesteśmy częścią grupy Glencore Agriculture, która jest światowym liderem produkcji, obsługi, przetwórstwa i wprowadzania na rynek artykułów rolnych, takich jak zboża, nasiona, rośliny oleiste, nasiona jadalnych roślin strączkowych, cukier, ryż, bawełna, oleje roślinne, śruty oraz biodiesel.
2018-05-25 23:55
Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie są jednym z największych producentów olejów roślinnych w Polsce, funkcjonujemy na rynku już od prawie 60 lat. Jesteśmy częścią grupy Glencore Agriculture, która jest światowym liderem produkcji, obsługi, przetwórstwa i wprowadzania na rynek artykułów rolnych, takich jak zboża, nasiona, rośliny oleiste, nasiona jadalnych roślin strączkowych, cukier, ryż, bawełna, oleje roślinne, śruty oraz biodiesel.
2018-04-27
Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z Warszawy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Administrator cen

Lokalizacja: Warszawa, Śródmieście
2018-02-15 05:00
Interesujesz się rynkami finansowymi? Marzysz o karierze na międzynarodowych giełdach? Chcesz znaleźć pracę jeszcze przed obroną? Dołącz do OSTC w Krakowie na stanowisko tradera.
2018-02-15 05:00
Interesujesz się rynkami finansowymi? Marzysz o karierze na międzynarodowych giełdach? Chcesz znaleźć pracę jeszcze przed obroną? Dołącz do OSTC w Krakowie na stanowisko tradera.
2018-02-08
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy która posiada w Centrum Poznania SSC, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodsza/y Księgowa/y Poznań
2018-04-30
Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej organizacji z branży farmaceutycznej aktualnie poszukujemy osób na stanowisko AP Accountant - Księgowy/a ds. Zobowiązań.
2017-10-08
Internship in Group Finance Poland Finance Corporate Center
2017-08-31
Do you have a sharp eye for detail? Are you well organized? We are looking for someone like that who can help us: - prepare, analyze and distribute client management information reports - proactively engage with colleagues in multiple locations to drive standardization of processes and gain efficiencies across the team - comply with quality control checks to ensure complete accuracy of numbers Your team You’ll be working in the Asset Management Reporting team in Zabierzow, Krakow Business Park
2017-08-09
Are you a stickler for getting things right? Do you have a flair for designing business processes? Are you a patient listener and tutor and enjoy helping others excel in what they do?
2017-08-09
Are you a sharp evaluator of risk? Do you enjoy investigating complex issues / situations and proposing solutions?
2017-08-04
Your role Are you a stickler for getting things right? Do you have a flair for designing business processes? Are you a patient listener and tutor and enjoy helping others excel in what they do?
2017-08-04
Your role Do you have an eye for detail? Do you know how to maintain independence and objectivity?
2017-07-19
Your role Are you well organized? Do you have great attention to detail?
2017-07-07
Eurokadra Spółka Akcyjna, będąca częścią Grupy EUROKADRA Agencje Pracy Tymczasowej, działająca w sektorze usług B2B, poszukuje kandydata na stanowisko: GŁÓWNA KSIĘGOWA (Miejsce pracy: 40-847 Katowice, ul. Pukowca 15)
2017-07-01
Are you good at presenting complex data in a simple way? Do you know how to make powerful dashboards and ensure high-quality data flows? Can you build Tableau reports, MS Access Databases and complex MS Excel files on the fly?
2017-07-01
Are you analytic, practical and results-driven? Do you know how to work well within a team to develop and deliver reporting solutions?
2017-07-01
Are you a sharp evaluator of risk? Do you enjoy investigating complex issues / situations and proposing solutions?
2017-05-26 23:55
Fundacja Rozwoju Talentów wraz z firmą OSTC poszukują Pasjonatów rynków finansowych, zainteresowanych karierą TRADERA.
2017-06-09
Are you a motivated self-starter? Do you have the know-how for analyzing information?
2017-06-07
Are you excited about quantitative modelling? Are you an innovative thinker who likes to challenge the status quo? Are you an engaged and motivated personality who likes to understand the big picture?
2017-05-07
Do you have an interest in audit / risk and control / data analytic area? Do you know how to work well within a team to develop and deliver solutions?
2017-05-07
Do you have an interest in audit / risk and control / data analytic area? Do you know how to work well within a team to develop and deliver solutions?
2017-04-28 23:00
Deutsche Bank Polska S.A. jest członkiem Grupy Deutsche Bank, jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Bank doradza Klientom indywidualnym, małym i średnim przedsiębiorstwom, a także korporacjom oraz instytucjom finansowym oraz sektorowi publicznemu w zakresie innowacyjnych rozwiązań finansowych odpowiadających najwyższym, światowym standardom. Przynależność do globalnej Grupy Deutsche Bank, szerokie doświadczenie, siła finansowa oraz innowacyjne rozwiązania sta
2017-04-07
Are you a motivated self-starter? Do you have the know-how for analyzing financial information?
2017-03-24
Are you a stickler for getting things right? Do you know how to solve problems?
2017-03-08
Are you a good communicator? Do you have strong analytical skills?
2017-03-03
Are you incredibly organized with an eye for detail? Do you know how to take care of business?
2017-02-15 12:00
Engineering Design Center to biuro projektowo-konstruktorskie z siedzibą w Warszawie, powstałe w wyniku współpracy pomiędzy General Electric Aviation, General Electric Energy, General Electric Oil&Gas oraz Instytutem Lotnictwa. Biuro działa w obszarze silników lotniczych, turbin gazowych i parowych, sprężarek osiowych, odśrodkowych i tłokowych, awioniki, oraz instalacji przemysłowych, w tym projektowanie rurociągów, automatyka. Obecnie biuro liczy ok. 1800 inżynierów i należy do
2017-01-19
Are you organized with an eye for detail? Are you at your best when supporting others?
2017-01-19
Are you incredibly organized with an eye for detail? Are you trustworthy in driving the business forward, always putting integrity first?
2017-01-31 17:40
2017-01-06
Planujesz swoją karierę w bankowości? Jesteś na początku swojej kariery i nie masz wystarczającej wiedzy na temat instrumentów finansowych oraz doświadczenia w sprzedaży? Pracuj Z Nami - a nauczymy Cie wszystkiego!!!!
2016-12-22
Would you want to deepen your knowledge in Compliance and Operational Risk? Are you incredibly organized with an eye for detail? Would you be at ease communicating with our experts around the globe?
2016-12-16
Are you a stickler for getting things right? Do you know how to solve problems?
2016-12-08
Are you a people person? Do you enjoy working in a highly specialized team to develop and deliver solutions? Are you a stickler for getting things right?
2016-12-08
Are you risk averse? Do you know how to take care of the details? Are you a problem solver?
2016-11-06
mBank poszukuje obsady do programu Bankowe Talenty! Chcesz wejść za kulisy Programowania? Marzysz o pierwszoplanowej roli w Marketingu? Jesteś nakręcony na Finanse? Prawo to Twój ulubiony gatunek? Potrafisz świetnie odegrać rolę w Procesach Biznesowych? Sprawdź się i odegraj rolę życia w mBanku!
2016-11-03
Are you risk averse? Do you know how to take care of business?
2016-11-03
Your role Do you have an interest in audit / risk and control / data analytic area? Do you know how to work well within a team to develop and deliver solutions?
2016-10-29
Are you an analytic thinker? Do you know how to develop innovative solutions?
2016-10-26
Are you solid as a rock when you’re juggling a lot of projects? Do you have strong analytical skills?
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności