Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Praca dla studentów i absolwentów - oferty

Region
Kategoria
Archiwum
2019-05-30
Znajomość pakietu Office. Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane. Przygotowywanie dokumentacji kadrowo- księgowej w j. niemieckim. Miejsce pracy Opole tel. 607772932 e-mail: k.kwosek@elektrolino.com
2018-04-23
Grupa Kapitałowa Clar System – w związku z rozwojem struktur Makroregionu Wielkopolskiego – do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK BIUROWY nr ref. PB/CS/2018 miejsce pracy: Poznań
2018-04-19
Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z Warszawy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Ds. Wsparcia Administracyjnego z językiem niemieckim
Lokalizacja: Warszawa, Śródmieście
2018-04-12
Grupa Kapitałowa Clar System (www.clarsystem.pl) to lider branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK DZIAŁU OFERTOWANIA nr ref. SO/CS/2018 miejsce pracy: Poznań
2018-02-08
Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z Krakowa, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Praca z językiem niemieckim 6500 brutto Kraków
2018-01-17
InterContinental Warszawa jest nowoczesnym, pięciogwiazdkowym hotelem wchodzącym w skład InterContinental Hotels Group, jednej z największych sieci hotelarskich na świecie. Profesjonalny zespół pracowników oraz wysoki standard usług sprawia, że nasz hotel jest wyjątkowym miejscem dla naszych gości. Naszym pracownikom stwarzamy przyjazne miejsce pracy, gdzie mogą się doskonalić i rozwijać swoje umiejętności.
2017-12-31
Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia FRAPZ poszukuje pracowników na stanowisko: pracownik biurowy.
2018-01-31
Jesteśmy największą polską firmą organizującą obozy w formule Campu. Mamy własne ośrodki, świetny sprzęt oraz organizację i metodykę, które doskonalimy od ponad 20 lat.
2017-10-12
Spokojna praca biurowa - obsługa sklepu internetowego z biżuterią
2017-08-18
Możliwość siedzenia na fejsie w godzinach pracy (głównie służbowo, ale za priv też się nikt nie obrazi), codzienny dojazd do biura windą towarową i praca z ludźmi, którzy naprawdę lubią to, co robią! ;)) Czego oczekujemy? – Ogarnięcia – tylko tyle i aż tyle, a szczegóły tu: http://m.mjcc.pl/project-and-office-assistant
2017-07-31
Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Specjalista ds. administracyjnych i obsługi klienta Miejsce pracy: Polska, Kraków i okolice
2017-07-05
Are you organized with an eye for detail? Are you at your best when supporting others?
2017-06-30 23:55
Capgemini is one of the world's foremost providers of consulting, technology and outsourcing services. Cloud Infrastructure Services is one of the biggest outsourcing service providers in Poland. Since the establishment of our first service center in Krakow in 2004, it has achieved great success and grown rapidly. In 2006, we opened a second center in Katowice and in 2012 a third center in Opole. Today, our team of 2,000 professionals delivers IT outsourcing services to 40 clients in 20 language
2017-06-16
Chcesz pracować w międzynarodowym zespole na rzecz jednej z największych korporacji w Niemczech?
2017-05-31 20:00
W Lavito poszukujemy osoby do pracy w administracji ;) Nie trzeba mieć ogromnego doświadczenia zawodowego. Szukamy osoby, która szybko się uczy, jest dokładna i odpowiedzialna, nie boi się różnorodnych zadań i chce się rozwijać w obszarze administracji. Więcej informacji poniżej.
2017-04-23
Are you creative and well organized? Do you have a sharp eye for detail?
2017-03-06
Masz mniej niż 24 lata? Dopiero wchodzisz na rynek pracy? Szukasz doświadczenia zawodowego? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Zależy Ci na lepszym starcie zawodowym?
2017-03-31 00:15
Paymax S.A. jest pierwszym polskim dostawcą rozwiązania mPOS, umożliwiającego przyjmowanie płatności kartami płatniczymi z wykorzystaniem czytnika kart oraz telefonu/ tabletu. mPOS Paymax to kieszonkowy, mobilny terminal płatniczy będący jednym z najbardziej innowacyjnych produktów w branży finansowej. Nasza spółka posiada unikalne na rynku know-how i oferuje najnowocześniejsze rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw z różnych segmentów rynku.
2017-03-01
AQUILA CAPITAL INVESTMENT poszukuje osób na stanowisko: PRAKTYKANT, STAŻYSTA
2017-01-15 09:00
2016-12-31
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji prowadzi rekrutację na stanowisko Eksperta ds. strategii i rozwoju MMSP. Kandydaci powinni posiadać doświadczenie w realizacji usług doradczych dla przedsiębiorstw z sektora mikro, małych i średnich.
2017-01-31
Szukasz ciekawych możliwości rozwoju i nowych wyzwań? Chcesz połączyć naukę języka niemieckiego ze zdobywaniem doświadczenia zawodowego? Marzysz o pracy w międzynarodowym środowisku? Jeżeli na wszystkie powyższe pytania Twoja odpowiedź brzmi TAK, to właśnie Ciebie szukamy i właśnie Ty powinieneś zgłosić się do nowego Programu dla osób ze znajomością języka niemieckiego!!
2016-12-23
Are you good with numbers and like working with large data sets? Do you know how to improve and automate existing processes?
2017-01-16 23:00
IZODOM 2000 POLSKA - polski producent i eksporter innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie materiałów budowlanych wykorzystywanych do budowy budynków pasywnych i energooszczędnych, działający na 18 rynkach zbytu od 25 lat, wyróżniany i doceniany w Polsce i zagranicą, aktualnie poszukuje osoby na stanowisko: Doradcy Klienta w Dziale Realizacji Zamówień i Obsługi Klienta
2017-01-31
Szukasz ciekawych możliwości rozwoju i nowych wyzwań? Chcesz połączyć naukę języka niemieckiego ze zdobywaniem doświadczenia zawodowego? Marzysz o pracy w międzynarodowym środowisku? Jeżeli na wszystkie powyższe pytania Twoja odpowiedź brzmi TAK, to właśnie Ciebie szukamy i właśnie Ty powinieneś zgłosić się do nowego Programu dla osób ze znajomością języka niemieckiego.
2016-12-02
Are you a great organizer? Do you know how to provide support so that things run smoothly?
2016-11-18
Capgemini jest jedną z wiodących, globalnych firm oferujących usługi konsultingowe, technologie informatyczne i ....
2016-11-06
Agencja Exploreo specjalizuje się wsparciu efektywności sprzedaży. Firma obejmuje następujące zakresy działania: Merchandising, promocje sprzedaży outsourcing sił sprzedaży, dystrybucja materiałów POS jak również monitoring cen.
2016-10-29
Do you have sharp analytic skills? Do you know how to solve problems? Do you know how to develop innovative solutions?
2016-11-10
Jesteśmy firmą doradztwa personalnego Talenty i Rezultaty. Poszukujemy dla rozwijającej się firmy produkcyjnej w Gdańsku (montaż podzespołów elektronicznych) osób do pracy na stanowisku Specjalista ds sprzedaży i obsługi klienta.
2016-10-14
GRUPA SPRINT LOGISTYKA POLSKA to wielokrotnie nagradzany tytułem Gazeli Biznesu oraz Super Gazeli Biznesu, za dynamikę rozwoju, pracodawca. Jesteśmy polską firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku.
2016-10-12
Your role Are you risk averse? Do you know how to maintain independence and objectivity?
2016-10-31
Do you know how to provide applications that exceed expectations? Are you a crafty problem solver?
2016-09-25
Are building up your career around Windows Server Operating system and next generation Windows technologies?
2016-09-30 06:00
Do you know how to provide applications that exceed expectations? Would you like to be the local lead to a software engineering team? Are you a crafty problem solver? We’re looking for someone like that who will:
2016-09-08
W imieniu naszego Partnera, firmy posiadającej sieć salonów prestiżowej marki samochodów Mercedes - Benz, poszukujemy osoby na stanowisko: Sprzedawca Samochodów / Asystent Handlowy
2016-08-31 23:55
Agencja doradztwa personalnego Look For Staff PRO, obecnie dla swojego Klienta, firmy działającej w sektorze usług business travel, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku: Asystent/-ka Biura, Miejsce pracy: Warszawa
2016-08-03
Are you a graduate or junior professional who wants to gain experience working in one of the leading international banks? Do you want to learn about risk control? We are looking for a junior candidate to join the global Treasury Risk Control Team to fulfil the following role requirements:
2016-08-31
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Aktualnie dla naszego Klienta jednego z czołowych operatorów sieci komórkowej poszukujemy:
Opiekun relacji z klientami wewnętrznymi łańcucha dostaw
Lokalizacja:
2016-07-22
Płatne staże dla absolwentów oraz studentów zaocznych lub wieczorowych
2016-07-21
Deutsche Bank Polska S.A. jest członkiem Grupy Deutsche Bank, jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Bank doradza Klientom indywidualnym, małym i średnim przedsiębiorstwom, a także korporacjom i instytucjom finansowym oraz sektorowi publicznemu w zakresie innowacyjnych rozwiązań finansowych odpowiadających najwyższym, światowym standardom. Przynależność do globalnej Grupy Deutsche Bank, szerokie doświadczenie, siła finansowa oraz innowacyjne rozwiązania stanowi
2016-07-20
Jesteśmy nowoczesną i innowacyjną Agencją Zatrudnienia, działającą na rynkach: polskim, niemieckim i francuskim. Stawiamy na ludzi z pasją, bo wierzymy, że jeśli ktoś lubi to, co robi – robi to dobrze. ATERIMA MED to jedna z naszych marek, która spaja największy dział firmy – Dział Niemiecki, tworzony przez dwa integralne zespoły: Rekrutacji i Obsługi Klienta.
2016-08-01 05:55
Obecnie do naszego zespołu w Infonia Sp. z o.o. poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Wsparcie Obsługi Zleceń Klienta
Miejsce pracy: Kielce
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności