Praca dla studentów i absolwentów - oferty

Region
Kategoria
Archiwum
2019-05-31
,,Firma PPU MIRS Sp. z o.o zajmująca się wytwarzaniem i montażem konstrukcji stalowych i metalowych. Aktualnie poszukuje pracowników na stanowisko: INŻYNIER DS. PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI / INŻYNIER BUDOWY (Mile widziani studenci na wydziale Budownictwo) (Miejsce pracy; Spalice k. Oleśnicy)
2018-10-29
Firma projektowo – wykonawcza we Wrocławiu zatrudni na umowę zlecenie (elastyczny czas pracy)
Studentkę drugiego, trzeciego, czwartego lub piątego roku Politechniki Wrocławskiej Wydział Inżynierii Sanitarnej, zainteresowaną nabywaniem doświadczenia w projektowaniu instalacji grzewczych, gazowych i kotłowni.
2018-10-31
Prawie 50 lat temu stworzyliśmy branżę międzynarodowych przesyłek ekspresowych. Dzisiaj jesteśmy obecni w ponad 220 krajach i terytoriach. Sukces i pozycję DHL Express na rynku zawdzięczamy ludziom, którzy tworzą klimat naszej firmy. To ich pasja, zaangażowanie, chęć i umiejętność pracy w zespole sprawiają, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.
2018-06-29 23:00
Szukamy dziewczyn/kobiet w wieku 18-30 lat z Ukrainy i Polski, do pracy na zagranicznych czatach internetowych. Oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy, BARDZO WYSOKIE ZAROBKI!
2018-04-30
Your role Are you passionate about technology? Do you want to grow and become the part of the global support team? We're looking for analysts speaking German, French or Italian to provide the best support to users in our organization. We will guide you and provide a range of various trainings.
2018-04-25
Biuro rekrutacji Mobilny HR Ewa Kaczmarek dla Klienta -jednej z wiodących na polskim rynku firm wykonujących wyposażenie do produkcji dla przemysłu motoryzacyjnego, poszukuje zainteresowanych osób stanowiskiem Konstruktor Mechanik.
2018-04-30 23:00
Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
2019-07-18
Konsultant ds. telefonicznej obsługi Klienta
2018-03-18
Młodszy specjalista ds. szkoleń (Wrocław)
2019-05-31
Lider zespołu koordynacji
2018-03-18
Konsultant ds. rekrutacji z j. niemieckim (Wrocław)
2017-10-23 23:00
ZACZNIJ SWOJA PRZYGODĘ Z GASTRONOMIĄ! ZRÓB COŚ AMBITNEGO! BUDUJ Z NAMI NOWY BRAND W POLSCE OD PODSTAW. WSZYSTKIEGO CIEBIE NAUCZYMY I DAMY MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU? STUDIUJESZ? WSPANIALE? 80% NASZYCH MANAGEROW I PRACOWNIKÓW BIURA ZACZYNAŁA W RESTAURACJI. APLIKUJ JUŻ DZIŚ. OBIECUJEMY ELASTYCZNY GRAFIK I KULTURĘ BRING FUN TO LIFE :)
2017-12-15
Szukasz pracy, ale cenisz sobie czas wolny? Chcesz połączyć pracę z innymi obowiązkami? Teraz mamy dla Ciebie cały pakiet elastycznych grafików na 50% i 100% etatu! Zacznij zarabiać pracując w magazynie największego sklepu online na świecie!
2017-07-20
About us Expert advice. Wealth management. Investment banking. Asset management. Retail banking in Switzerland. And all the support functions. That's what we do. And we do it for private and institutional clients as well as corporations around the world. We are about 60,000 employees in all major financial centers, in almost 900 offices and more than 50 countries. Do you want to be one of us?
2017-07-20
About us Expert advice. Wealth management. Investment banking. Asset management. Retail banking in Switzerland. And all the support functions. That's what we do. And we do it for private and institutional clients as well as corporations around the world. We are about 60,000 employees in all major financial centers, in almost 900 offices and more than 50 countries. Do you want to be one of us?
2017-03-03 23:55
Firma C4IT rozwija i implementuje zaawansowane technologie informatyczne wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem poprzez wdrażanie systemów typu ERP oraz własnych rozwiązań informatycznych typu B2B oraz B2C. Do działu Obsługi Klientów poszukujemy pracowników chcących rozwijać swoje kompetencje zawodowe.
2017-03-01
AQUILA CAPITAL INVESTMENT poszukuje osób na stanowisko: PRAKTYKANT, STAŻYSTA
2017-02-22
Do you know how to build robust and scalable systems in Java? Are you an innovative problem solver?
2017-02-12
Witajcie, poszukujemy kandydatów na stanowisko Analityka Danych w naszym oddziale we Wrocławiu.
2017-01-11
Zajęcia Robotyki Lego mają na celu połączenie nauki budowania i programowania ze świetną zabawą. Warsztaty dedykowane są dla dzieci w wieku 5-12 lat.
2016-10-22
Are you passionate about bringing systems to life? Do you have a curious nature, always interested in how to innovate?
2016-11-02
Are you a multitasker? Are you solid as a rock when you’re juggling a lot of projects?
2016-10-31
Are you a Java passionate? Do you have strong analytical and quantitative skills? Do you know how to figure things out? Do you understand that software developer is someone more than code maker?
2016-10-31
Are you a Java passionate? Do you have strong analytical and quantitative skills? Do you know how to figure things out? Do you understand that software developer is someone more than code maker?
2016-09-26
Do you know how to solve problems and increase efficiencies? Would you like to learn more about working in banking?
2016-10-28 20:35
Pierwszy, branżowy, ogólnopolski serwis umożliwiający bezpłatne wyszukanie dostawcy/odbiorcy wszelkich rodzajów paliw poszukuje stażysty na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta.
2016-10-31
Are you passionate about bringing systems to life? Do you have a curious nature, always interested in how to innovate?
2016-10-31
Are you passionate about bringing systems to life? Do you enjoy working in an international environment?
2016-10-31
Do you have an eye for detail? Do you have a 'test to break' attitude?
2016-10-28 23:55
Kręgielnia - Centrum Rozrywki Miraż zatrudni osobę do działu marketingu. Osoby zainteresowane proszone są o telefoniczne zgłaszanie się na numer 501344967. Proszę nie pisać maili, proszę nie przysyłać podań i życiorysów. Kontakt tylko telefoniczny.
2016-09-30
Do you have a knack for technology? Are you at your best when supporting others?
2016-09-30
Do you have a knack for technology? Are you at your best when supporting others?
2016-09-25
Are building up your career around Windows Server Operating system and next generation Windows technologies?
2016-09-25
Do you have technical expertise in Windows Server Operating system and next generation Windows technologies?
2016-09-25
Do you have professional experience with Windows Server Operating system and next generation Windows technologies? Do you want to join international environment with 10,000+ install footprint?
2016-09-30 05:00
Do you know how to build robust and scalable systems in Java? Are you an innovative problem solver? We’re looking for someone like that who will:
2016-09-17
Your role Are you rigorous in putting every application to test before users work with them? Are you an expert in automating test scenarios?
2016-09-17
Your role Are you rigorous in putting every application to test before users work with them? Do you enjoy using your strong analytical skills to plan and execute test scenarios?
2016-09-17
Your role Are you rigorous in putting every application to test before users work with them? Are you an expert in automating test scenarios?
2016-09-17
Your role Do you have a proven track record in a complex network operations environment? Do you have what it takes to be responsible for the performance of network automation scripting and network monitoring tool development?
2016-08-31 23:55
Dodatkowa praca- SAM WYBIERASZ KIEDY CHCESZ PRACOWAĆ:

Pracownik Ekipy Inwentaryzacyjnej:
2016-08-31
Blue Energy Sp. z o.o. to zespół ekspertów w dziedzinie: □ bezpieczeństwa organizacji i ciągłości działania, □ optymalizacji i zarządzania organizacją, □ wspomagania informatycznego zarządzania organizacją. Poszukujemy takich jak my zapaleńców i pasjonatów, którzy wesprą nas w sprzedaży naszych usług i narzędzi IT.
2016-08-04
Agencja pracy i doradztwa personalnego z siedzibą we Wrocławiu poszukuje do swojego zespołu osoby o zdolnościach informatycznych, która sprawnie posługuje się komputerem oraz systemem operacyjnym.
2016-07-22
Płatne staże dla absolwentów oraz studentów zaocznych lub wieczorowych
2016-07-07
ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik magazynu Miasto: Bielany Wrocławskie ZAPRASZAMY OSOBY: Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.
2016-07-03 06:00
ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy w zespole ISSP na stanowisku: PRACOWNIK MAGAZYNU Miasto: Bielany Wrocławskie
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
boks_do_przegl__du_uczelni_220x300.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności