Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Niezależny pracownik produkcyjny - Ranum, Dania

Kraj: Dania

Data dodania: 19.04.2024
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi
Pracodawca: Salling Plast Energy ApS
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany, duński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 6031680

Miejsce pracy: Idrætsvej 22, 9681 Ranum, Dania Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Czy masz smykałkę do pracy manualnej i chcesz spóbować czegoś nowego?
W takim razie ta praca prawdopodobnie będzie dla Ciebie idealna!

Poszukujemy współpracownika do naszego działu produkcji, gdzie produkujemy izolowane rury głównie dla sektora energetycznego. Nasi wykwalifikowani pracownicy posiadają wysoki poziom wiedzy specjalistycznej, z której skorzystasz dzięki szkoleniom i codziennej współpracy.

Podstawiowe obowiązki to:
- montaż elementów PE (polietylen)
- izolacja rur PE
- różne zadania w różnych działach
- obsługa maszyn
- kontrola jakości
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 29.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 160 DKK
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. godz
Zawód: monter izolacji przemysłowych*
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • duński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - umiejętności rzemieślnicze (manualne)
- elastyczność i punktualność
- umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
- min. podstawowa znajomość jęz. angielskiego lub duńskiego
- certyfikowane umiejętności w zakresie spawania tworzyw sztucznych i izocyjanów oraz chęć odbycia szkoleń

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma zajmująca się produkcją płyt, arkuszy, rur i kształtowników z tworzyw sztucznych
Adres www: www.Sallingplast.com
Adres: SPjob@sallingplast.com Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: cv i krótki list motywacyjny
Sposób przekazania dokumentów: email