Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Monter rurociągów przemysłowych - OOSTNIEUWKERKE, Belgia

Kraj: Belgia

Data dodania: 15.03.2024
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie
Pracodawca: A.I.V. INDUSTRIES
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 68474128

Miejsce pracy: 14 e Liniestraat 7, 8840 OOSTNIEUWKERKE, Belgia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Instalowanie rurociągów przemysłowych na różnych placach budowy i w zakładach produkcyjnych/fabrykach (głównie fabrykach żywności) w Belgii. Głównie w zachodniej Flandrii, region Brugia, Gandawa, Moeskroen.
Praca na rodzajach rur: Rury wysokociśnieniowe
Spawanie wolframem w gazie obojętnym (TIG)
Praca z materiałami: Inox
połączenia rurowe, rozłączenia lub odpowietrzenia
kontrola szczelności sekcji, rurociągów i instalacji oraz niezbędne regulacje
określenie czynności do wykonania oraz wymaganych materiałów i elementów na podstawie dokumentacji technicznej, planów itp.
Rejestrowanie danych do celów monitorowania produkcji i jakości (usterki, interwencje itp.)
Przygotowanie i regulacja złączek, spawów i połączeń śrubowych
Wykonanie form na elementy rurowe (wymiarowe, geometryczne itp.)
Wycinanie elementów i doprowadzenie ich do odpowiedniego kształtu i rozmiaru poprzez zginanie, gięcie, wypalanie itp.
Zanotowanie rozmiarów i wymiarów materiałów oraz wykonanie niezbędnych oznaczeń
Wstępny montaż, łączenie i mocowanie rur i kształtek (kształtów, kształtek, kolanek itp.)
Dokonywanie napraw lub zmian w rurach (czyszczenie, demontaż części, cięcie sekcji itp.)
Koordynowanie działań zespołu
Rejestrowanie zmian w instalacji (elementy do usunięcia, dodania i wymiany)
Sporządzanie lub modyfikowanie planów (wymiarowanie, pozycjonowanie itp
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 18 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: monter rurociągów przemysłowych
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia do spawania metodą TIG

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: -wymagane wykształcenie w zawodzie montera rurociagów lub spawacza oraz niezbędne uprawnienia do wykonywania pracy
- min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku montera rurociagów
Kompetencje osobiste
● Współpracuj
● Inicjatywa
● Planowanie i organizowanie
● Niezawodność
● Koncentracja na kliencie
● Niezależność
● Krytyczne myślenie
● Elastyczność
● Odpowiedzialność
● Zorientowany na wyniki
● Dokładność
● Komunikowanie się

Krótki opis działalności gospodarczej: AIV Industries to firma rodzinna specjalizująca się w rurociągach przemysłowych. Firma została założona w 1999 roku przez Christa Vergote i od 2005 roku mieści się w strefie przemysłowej Oostnieuwkerke.
AIV to idealny partner w zakresie rurociągów procesowych i użyteczności publicznej. Projektujemy, produkujemy i montujemy wszelkiego rodzaju rurociągi m.in. dla pary, gazów, cieczy i chemikaliów.
Wszystkie projekty realizowane są zgodnie z obowiązującą od kilku lat europejską dyrektywą PED dotyczącą zgodności urządzeń ciśnieniowych CE.
Adres: pracodawca: info@aiv-industries.be
doradca EURES: jill.delombaerde@vdab.be
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV z dopiskiem PIPEFITTER
z dokładnym opisem doświadczenia i posiadanych uprawnień
Sposób przekazania dokumentów: e-mail do pracodawcy - kontakt Isabelle Vergote
oraz do wiadomości belgijskiego doradcy EURES