Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Blacharz samochodowy - Graz, Austria

Kraj: Austria

Data dodania: 23.02.2024
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: AMS Steiermark
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 50212720241

Miejsce pracy: Babenbergerstraße 33, 8020 Graz, Austria Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Naprawa uszkodzonych karoserii samochodowych
- Montaż i demontaż części pojazdów
- Przeprowadzanie kontroli jakości nadwozi samochodowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 26.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 32 975,04 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką roczną
Zawód: blacharz samochodowy*
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

  • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Inne wymagania: - Pomyślnie ukończone szkolenie na blacharza samochodowego, mile widziane odpowiednie doświadczenie
- Język niemiecki będzie dodatkowym atutem, ale nie konieczny
- W przypadku braku języka niemieckiego konieczna jest podstawowa znajomość języka angielskiego)
- Posiadanie prawa jazdy kategorii B
- Wysoka świadomość standardów jakości
- Silne poczucie odpowiedzialności
- Rzetelność, elastyczność i gotowość do pracy nadgodzinowej

Krótki opis działalności gospodarczej: Austriackie publiczne służby zatrudnienia (AMS) są wiodącym austriackim dostawcą usług związanych z rynkiem pracy.
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z EOG
Adres: Dokumenty aplikacyjne (najlepiej w formacie Europass) prosimy wysyłać na adres:
martin.leitner@ams.at
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski, niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfiaty
Sposób przekazania dokumentów: E-mailem