Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik kadrowy - Luckau, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 15.02.2024
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: WOLFFKRAN Werk Brandenburg GmbH
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1197540065-S

Miejsce pracy: Frederik-Ipsen-Str. 5, 15926 Luckau, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do Twoich zadań należy:
- kadrowe wsparcie pracowników oraz menadżerów z Luckau i Heilbronn w sprawach codziennych, socjalnych oraz podatkowych;
- samodzielne i terminowe przygotowywanie miesięcznych zestawień płacowych dla pracowników z Luckau i Heilbronn;
- pozyskiwanie od personelu danych podstawowych w celu sporządzenia umowy stosunku pracy;
- rejestrowanie dokumentów, tworzenie umów, zaświadczeń, korespondercja z zakładami ubezpieczeń;
- zarządzanie zasobami ludzkimi.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 16.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 840 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw kadr
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania pożądane

  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Certyfikat jako specjalista HR lub ukończone szkolenie jako pracownik kadrowy. Doświadczenie zawodowe w zakresie wsparcia kadrowego, księgowości oraz umiejętność obsługi programu kadrowo-płacowego (najlepiej PAISY). Znajomość ustawy o ubezpieczeniach i podatku dochodowym. Prawo jazdy kat. B jest mile widziane. Dobra znajomość angielskiego i niemieckiego (B2). Dobra znajomość MS Office a w szczególności Excel. Znajomość SAP będzie dodatkowych atutem. Gotowość do wyjazdów służbowych. Elastyczność, dokładność, samodzielność, rzetelność.

Krótki opis działalności gospodarczej: WOLFFKRAN to działający na arenie międzynarodowej producent/ wypożyczalnia żurawi wieżowych z oddziałami w różnych krajach Europy
Adres: Wolffkran Werk Brandenburg GmbH
Pani Jennifer Dillan
Frederik-Ipsen-Str. 5
15926 Luckau, Dolne Łużyce
Adres e-mail: j.dillan@wolffkran.de
Strona internetowa pracodawcy:
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty.
Sposób przekazania dokumentów: W formie pisemnej
Telefonicznie
E-mailem
Za pośrednictwem strony internetowej pracodawcy