Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik leśny - Växjö, Szwecja

Kraj: Szwecja

Data dodania: 13.02.2024
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
Pracodawca: Sundins Skogsplantor

Numer oferty: : 28436386

Miejsce pracy: Reveljgränd 3, 35236 Växjö, Szwecja Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Poszukujemy osób chętnych do pracy w lesie. Praca przy czyszczeniu lasu oraz przy nasadzeniach.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 18.03.2024
Data zakończenia: 28.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 56 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: robotnik leśny
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziana znajomość języka angielskiego (nie wymagany)
mile widzane prawo jazdy

Krótki opis działalności gospodarczej: Sundins Skogsplantor rozpoczęło działalność w 1996 roku. Firma Sundins Skogsplantor AB jest firmą zajmującą się pracami leśnymi z międzynarodowym certyfikatem jakości PEFC z ilością około 180 osób pracujących przez większą część roku. Sundins Skogsplantor składa się z sieci lokalnych przedstawicieli firmy na obszarze południowej Szwecji z siedziba firmy w Växjö.
Sundins Skogsplantor AB wykonuje usługi takie między innymi jak zalesienia, zabiegi ochraniające, pielęgnację/ wykaszanie.
Zależy nam, żeby nasi zatrudnieni pracownicy dobrze czuli się w pracy oraz poza pracą. Zwracamy uwagę na to, żeby nasi pracownicy posiadali dobre narzędzia, dobre samochody oraz miejsca zamieszkania. Dążymy do długoterminowych relacji zbudowanych na zaufaniu i osobistym zaangażowaniu.
Adres www: https://sundins-skogsplantor.se/pl
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: Wojciech Woś
Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
ul. Naruszewicza 11
35-055 Rzeszów
Tel. 17 743 28 01
wwos@wup-rzeszow.pl
Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: e-mail wwos@wup-rzeszow.pl