Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Inżynier utrzymania ruchu - Luckau, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 02.02.2024
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: WOLFFKRAN Werk Brandenburg GmbH
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1196865380-S

Miejsce pracy: Frederik-Ipsen-Str. 5, 15926 Luckau, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Naprawa, konserwacja, przeglądy, budynków, systemów, maszyn i urządzeń na terenie całego zakładu produkcyjnego
- Przebudowa, modernizacja i rozbudowa maszyn, wymiana przestarzałych technicznie zespołów, uruchamianie i likwidacja elementów systemu
- Predykcyjna identyfikacja słabych punktów w instalacjach elektrycznych kontrole i usuwanie usterek
- Aktualizacja dokumentacji zmian i napraw budynków lub systemów (aktualizacja schematów obwodów, oprogramowania danych konserwacyjnych)
- Zapewnienie bezpieczeństwa operacyjnego i dostępności systemów oraz rozwiązań w zakresie ulepszeń maszyn i systemów
- Sprawdzanie zgodności przepisami bezpieczeństwa
- Instruowanie firm zewnętrznych podczas prac na miejscu i wspieranie ich w pracach naprawczych
- Określenie wymagań materiałowych
- Przeprowadzanie testów VDE (0100; 0701/0702) i UVV oraz zabezpieczanie ich dokumentacji
- Przeprowadzanie ogólnych procedur konserwacyjnych (np. prace w ogrodzie, na podwórku), inne zlecone prace (malowanie, sprzątanie) oraz naprawy ręczne (naprawa zamków, wymiana okien itp.)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 05.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 592 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inżynier utrzymania ruchu
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Ukończone szkolenie zawodowe na stanowisku inżyniera mechatronika, elektryka, mechanika utrzymania ruchu lub montera zakładowego ze znajomością elektryki
- Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku inżyniera utrzymania ruchu lub instalatora systemów w firmie produkcyjnej
- Mile widziana znajomość sterowników PLC, hydrauliki i pneumatyki
- Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi, suwnicami mostowymi, bramowymi, podestami ruchomymi
- Podstawowa znajomość MS Office
- Umiejętności komunikacyjne i podejmowania decyzji
- Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
- Umiejętne rzemiosło
- Kwalifikacje, takie jak badania VDE (0100;0701/0702) i badania UVV, prace pod napięciem, technologia konserwacji budynków lub inne certyfikaty w odpowiedniej dziedzinie będą dodatkowym atutem
- Prawo jazdy kat. B oraz prawo jazdy na wózki widlowe - mile widziane

Krótki opis działalności gospodarczej: WOLFFKRAN to działający na arenie międzynarodowej producent/ wypożyczalnia żurawi wieżowych z oddziałami w różnych krajach Europy
Adres: Wolffkran Werk Brandenburg GmbH
Pani Jennifer Dillan
Frederik-Ipsen-Str. 5
15926 Luckau, Dolne Łużyce
Adres e-mail:
Strona internetowa pracodawcy:
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: W formie pisemnej
E-mailem
Za pośrednictwem strony internetowej pracodawcy