Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Ślusarz - Luckau, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 02.02.2024
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: WOLFFKRAN Werk Brandenburg GmbH
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1196865510-S

Miejsce pracy: Frederik-Ipsen-Str. 5, 15926 Luckau, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Wykonywanie prac ślusarskich według rysunków
- Obróbka części i półproduktów stalowych
- Przygotowywanie detali i komponentów zgodnie z rysunkami i dokumentacją roboczą
- Profesjonalne wykonanie i kontrola końcowa prac ślusarskich
- Wyposażenie stanowiska pracy za pomocą dźwigu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 05.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 592 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: ślusarz*
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Ukończone szkolenie zawodowe w zawodzie metalowym z kilkuletnie doświadczenie zawodowe
- Doświadczenie w procesie spawania metodą MAG, najlepiej z ważnymi uprawnieniami spawalniczymi oraz umiejętnością czytania rysunków
- (opcjonalnie) Uprawnienia na wózek widłowy i/lub uprawnienia na suwnice pomostowe i bramowe
- Wysoki poziom zaangażowania, umiejętnością pracy w zespole oraz samodzielnego myślenia i działania
- Prawo jazdy kat. B i/lub na wózek widlowy (mile widziane)

Krótki opis działalności gospodarczej: WOLFFKRAN to działający na arenie międzynarodowej producent/ wypożyczalnia żurawi wieżowych z oddziałami w różnych krajach Europy
Adres: Wolffkran Werk Brandenburg GmbH
Pani Jennifer Dillan
Frederik-Ipsen-Str. 5
15926 Luckau, Dolne Łużyce
Adres e-mail:
Strona internetowa pracodawcy:
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: W formie pisemnej
E-mailem
Za pośrednictwem strony internetowej pracodawcy