Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Lakiernik przemysłowy - Luckau, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 02.02.2024
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: WOLFFKRAN Werk Brandenburg GmbH
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1196870687-S

Miejsce pracy: Frederik-Ipsen-Str. 5, 15926 Luckau, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do Twoich zadań należy:
- obróbka powierzchniowa elementów konstrukcji stalowych przy użyciu wszystkich rodzajów systemów powłok malarskich (w tym procesy AirMix);
- gruntowanie i malowanie elementów metodą NassinNass;
- dobór, ustawianie, obsługa oraz konserwacja maszyn i narzędzi do pracy;
- analiza i ocena ostatecznej powłoki;
- oczyszczanie sprężonym powietrzem;
- oklejanie malowanych powierzchni;
- przygotowywanie farb i pyłów cynkowych na stanowiskach mieszania;
- przeprowadzanie prac naprawczych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 12.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 765 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: lakiernik
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Ukończone szkolenie zawodowe jako lakiernik przemysłowy, malarz lub inne podobne. Doświadczenie zawodowe jako lakiernik przemysłowy, malarz lub inne podobne. Znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym (B1). Prawdo jazdy kat. B jest pożądane. Uprawnienia na wózki widłowe jest mile widziane. Samodzielność, dokładność, motywacja.

Krótki opis działalności gospodarczej: WOLFFKRAN to działający na arenie międzynarodowej producent/ wypożyczalnia żurawi wieżowych z oddziałami w różnych krajach Europy
Adres: Wolffkran Werk Brandenburg GmbH
Pani Jennifer Dillan
Frederik-Ipsen-Str. 5
15926 Luckau, Dolne Łużyce
Adres e-mail:
Strona internetowa pracodawcy:
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: W formie pisemnej
E-mailem
Za pośrednictwem strony internetowej pracodawcy