Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Dekarz - Schwielochsee, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 02.02.2024
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Waske - Dächer GmbH
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1197746641-S

Miejsce pracy: Siegadel Gewerbeweg 1, 15913 Schwielochsee, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do Twoich zadań należy:
- praca na dachach płaskich;
- spawanie bitumu oraz stworzyw sztucznych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 05.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 14 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: dekarz*
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Podstawowa wiedza nt. przygotowania do pracy, konserwacji, naprawy oraz uszczelnieniu dachu. Zdolności manualne. Gotowość do pracy na wysokości. Prawo jazdy kat. B. Podstawowa znajomość języka niemieckiego (A2). Samodzielność, dokładność, motywacja, odpowiedzialność.

Krótki opis działalności gospodarczej: Pokrycia dachowe i instalacje wodno-kanalizacyjne.
Adres: Waske - Dächer GmbH
Herr Lothar Waske
Siegadel Gewerbeweg 1
15913 Schwielochsee
tel. +49 35471 8480
E-mail: info@waske.de
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: E-mail, telefonicznie, pisemnie, osobiście.