Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Lekarz weterynarii - Stockholm, Szwecja

Kraj: Szwecja

Data dodania: 19.12.2023
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
Pracodawca: Evidensia Djursjukvård AB

Numer oferty: : 28337971

Miejsce pracy: Östhammarsgatan 74, 115 28 Stockholm, Szwecja Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Poszukujemy doświadczonych lekarzy weterynarii do kilku naszych klinik w Szwecji. Poszukujemy głównie lekarzy weterynarii z doświadczeniem w leczeniu małych zwierząt, ale w niektórych lokalizacjach potrzebujemy również lekarzy weterynarii zajmujących się końmi. Cenimy Twoje cechy osobiste. Cieszymy się, że chcesz rozwijać u nas długoterminową karierę. Lubisz pracować w zespołach, dostarczasz produkty wysokiej jakości i cechuje Cię godne zaufania podejście? Wierzymy, że jesteś osobą dokładną, odpowiedzialną, komunikatywną zarówno w stosunku do właścicieli zwierząt, jak i pracowników oraz przyczyniasz się do tworzenia przyjemnej i otwartej atmosfery w pracy. Ważne jest, abyś nauczył się szwedzkiego, aby móc komunikować się z właścicielami zwierząt, a dzienniki muszą być również pisane w języku szwedzkim. Będziemy Cię wspierać w nauce języka szwedzkiego.
W Evidensia każdy bierze za siebie odpowiedzialność, niezależnie od kategorii zawodowej. Dbamy o siebie nawzajem. Dobra komunikacja zarówno z właścicielami zwierząt, jak i współpracownikami jest dla nas ważna. Ważne, abyś był osobą pozytywną, zarażającą dobrą energią i lubiącą współpracować z innymi. Oczywiście kochasz zwierzęta tak samo jak my i identyfikujesz się z naszymi podstawowymi wartościami; zaangażowanie, radość, szacunek, kompetencje i innowacyjność.
Poszukujemy osób, które są społeczne, myślą przyszłościowo i lubią przyczyniać się do dobrej atmosfery w grupie roboczej, a także mają dobre wyczucie obsługi i rozwiązywania problemów.
Aby móc wykonywać zawód lekarza weterynarii w Szwecji, wymagana jest szwedzka licencja weterynaryjna i niezbędna znajomość języka szwedzkiego. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz:
Uważamy, że dużą zaletą jest możliwość rozpoczęcia nauki szwedzkiego jeszcze przed przeprowadzką do Szwecji.
Stanowiska są na pełen etat, 40 godzin tygodniowo. W naszych szpitalach dla zwierząt pracujemy również wieczorami, nocami i w weekendy. Oferujemy 25 dni urlopu, rekompensatę za wellness, zniżki. Jesteśmy elastyczni co do daty rozpoczęcia.
Możemy doradzić Ci w sprawie projektu mobilności „Ukierunkowany program mobilności EURES”, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach uzyskania dofinansowania do podjęcia pracy w Szwecji:
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 100 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali lekarze weterynarii specjaliści
Typ propozycji: praca stała

Krótki opis działalności gospodarczej: IVC Evidensia to największy w Europie dostawca usług weterynaryjnych, zlokalizowany w 20 krajach. Evidensia (Szwecja) jest częścią IVC Evidensia. W Szwecji jesteśmy zlokalizowani w 79 miejscowościach z północy na południe. Mamy małe kliniki i duże szpitale dla zwierząt.
Praca jako lekarz weterynarii u nas jest bardzo zróżnicowane i będziesz mieć możliwość pracy w większym szpitalu, mniejszej klinice lub obu rodzajach placówek. Będziesz mieć okazję doświadczenia ekscytującej różnorodności złożonych i bardziej rutynowych przypadków. Wspólnie pracujemy nad dalszym rozwojem medycyny weterynaryjnej, z korzyścią dla zwierząt każdego dnia. Będziesz także mieć dobre wsparcie ze strony współpracowników, z którymi będziesz pracować.
Adres: Karin.rose@evidensia.se Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny
Sposób przekazania dokumentów: e-mail